Water Tubes 2012 - půjčovna duší
Water Tubes Český Krumlov PDF Tisk Email

Proč využít našich služeb?

-Jsme jediná firma půjčující kvalitní nafukovací duše v Českém Krumlově.

-Po individuální domluvě lze duše vypůjčit na vícedenní výlety za přátelské ceny.

-Uvidíte a zažijete na řece neopakovatelný zážitek.

-Možnost plánování výletů Vám přímo na míru.

-Zajistíme Vám parkování poblíž historického centra.

 

duš na vodě

 

Půjčovna duší v centru Českého Krumlova Vám nabízí neopakovatelné zážitky a sportovní vyžití v centru Českého Krumlova na meandrech řeky Vltavy. V parných letních měsících se jedná o atraktivní zábavu a příjemně strávený čas s přáteli. Mimo vodních duší půjčujeme mnoho dalšího sportovního vybavení, stačí pouze kliknout na NABÍDKU AKTIVIT a dozvíte se více.

Neváhejte a prohlídněte si naše fotogalerie z akcí a udělejte si sami obraz o tom, jak byste chtěli strávit volný čas v tak krásném městě. V případě zájmu Vám na objednávku zajistíme ubytování, naplánujem výlety do okolí a poradíme, co stojí za to vidět a kam se jít podívat.

Těšíme se na vás!

tým půjčovny vodních duší

Pro sezonu 2013 jsme pro Vás připravili nové dárkové poukazy. Kontaktujte nás a získejte skvělý outdoorový zážitek či jen dárek pro blízké.

Více na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
Doporučení od Mistra světa! PDF Tisk Email

Vodní duše v Českém Krumlově Vám doporučuje mistr světa ve vodních duších pan Karel Vaňek! :) Více info o mezinárodním závodu ZDE.

 
Noční rafting v Českém Krumlově PDF Tisk Email

Night rafting in Český Krumlov - noční plavba historickým centrem Českého Krumlova se školeným instruktorem a dobrým plavčíkem v jedné osobě! Unikátní pohled na noční hrad a zámek z úrovně vodní hladiny.

Zajišťujeme pro jednotlivce i skupiny. Cena 1.600,- za šestimístý raft a 1.800,- za raft osmimístný (veškeré vybavení a malé občerstvení v ceně). Více info na +420 777 629 316 nebo v NABÍDCE AKTIVIT.

 
Slavnosti pětilisté růže PDF Tisk Email

Během červnových slavností pětilisté růže se celé centrum města ponoří do středověkého období. Pokud toužíte potkávat v uličkách centra středověké rytíře, kejklíře komedianty, nakupovat na středověkých řemeslných trzích, pak jsou slavnosti pětilisté růže pro Vás to pravé.

Během slavností se vrací do města slavný rod pánů z Rožmberka. Ti se utkávají v rytířských turnajích a dvoří se vznešeným šlechtičnám. V renesančním duchu se středověkou hudbou se odehrává i vyvrcholení slavností, což je historický průvod v kostýmech především se slavnými a historicky důležitými osobnostmi města. Mnoho rytířů na koních, krásných šlechtičen, které následují pážata, měšťané, malá dítka a mnoho dalších. Ti všichni reprezentují v překrásných historických kostýmech.

Samotné slavnosti mají mnohaletou tradici. Proto neváhejte přijet do krumlova a zažít neopakovatelné zážitky. Každý z vás si přijde na své!

 


Spřátelené weby

Můžeme Vám doporučit:
Yachting 2000
Pronájem plachetnic, katamaranů, motorových člunů, lodí.
RAFTING KRUMLOV
Půjčovna raftů, kanoí, paddle boardů na řece Vltavě.
OUTDOOROVÝ KRUMLOV
Portál veškeré sportovní nabídky v Českém Krumlově!
Penzion TILIA
Levné ubytování v Českém Krumlově s vlastním parkovištěm a blízko historického centra.

Kdo je online:

Právě připojeni - hostů: 7 

Anketa:

Na jakém plavidle nejraději trávíte čas?